Wakacje 2024 - ważne informacje

Szanowni Rodzice,

Większość z Waszych dzieci, które pojadą z nami w tym roku na obóz to dzieci małe, 6-9 letnie (bywają również pięciolatkowie). Dla wielu z nich będzie to pierwszy wyjazd, będziecie Państwo z tego powodu w niepokoju. Starajcie się nie okazywać tego Waszym dzieciom, ponieważ udzielenie się im takiego nastroju może spowodować, że „strach będzie miał coraz większe oczy przed samym wyjazdem”, a moment rozstania będzie trudniejszy. Pamiętajcie, że kadra naszych Pań Wychowawczyń zadba o pomoc na stołówce przy jedzeniu, rozczesywaniu czy suszeniu włosów (dziewczynki), dopilnowaniu czy umyte są zęby lub zmieniona bielizna. Będzie podawać leki jeśli będzie taka potrzeba i rozwiązywać problemy jeśli takie zaistnieją. Animatorzy zadbają o zapewnienie rozrywek i wesołej atmosfery, a my – będąc cały czas na miejscu zapewnimy, że pobyt z nami będzie miłą i ciekawą przygodą.

Poniżej przedstawiamy Wam kilkanaście wskazówek, propozycji, oraz informacji które sprawią, że pobyt z nami będzie znacznie bardziej komfortowy dla dzieci, dla Państwa i dla nas:

  • KARTY KWALIFIKACYJNE – pobieramy je z naszej strony, wypełniamy je wraz z Wychowawczynią szkolną i przekazujemy NAM na miesiąc przed planowanym wyjazdem – prosimy o zapewnienie nam komfortu posiadania kart właśnie z odpowiednim wyprzedzeniem. Jest to dla nas, dla kuratorium i dla lekarza – jeśli zaistnieje taka potrzeba - niezbędny dokument.
  • ZBIÓRKA w dniu wyjazdu 23 czerwca o godzinie 8:15 w Markach przy ul. Okólnej 14 (róg ul. 11 listopada), o 9:00 planowany wyjazd, a przyjazd na miejsce do Stegny w okolicach godz. 14:00 wprost na obiad. W dniu wyjazdu 1 lipca o godzinie 7:15 w Markach przy ul. Okólnej 14 (róg ul. 11 listopada), o 8:00 planowany wyjazd, a przyjazd na miejsce do Stegny w okolicach godz. 13:00 wprost na obiad. Sprawdzenie autokarów oraz stanu trzeźwości kierowców – wyłącznie w dniu wyjazdu przed godziną 7:00.
  • PRZEBIEG TRASY – pamiętajcie Państwo – nie umawiamy się w trakcie podróży na zostawianie kogokolwiek lub odbieranie kogokolwiek w żadnym miejscu – burzy to rytm podróży, czasu pracy kierowców oraz angażuje Wychowawczynię w pilotowanie kierowcy (a tym samym pozostałych autokarów) w miejsce oczekiwania rodziców jednego dziecka. Planowane przez nas rutynowe postoje nie zawsze odbywają się również w stałych miejscach, co uwarunkowane jest sytuacją na drodze, liczebnością innych autokarów w danym miejscu postoju itp. stąd nie możemy Państwa z góry zapewnić że o ustalonej godzinie w ustalonym miejscu na pewno będziemy się zatrzymywać,
  • BIEŻĄCE FOTOGRAFIE I FILMIKI z przebiegu naszego obozu oglądamy na naszej stronie w zakładce, w której aktualnie się Państwo znajdujecie, po kliknięciu w odpowiedni link,
  • ODWIEDZINY – jeśli je Państwo planujecie – prosimy aby odbywały się w taki sposób, żeby inne dzieci tego nie widziały – będzie im po prostu smutno, będą tęsknić. Jeśli już nas Państwo odwiedzicie, proponujemy nie wchodzić do tej części ośrodka, w której się znajdujemy – spotykamy się wówczas po uprzednim kontakcie telefonicznym przy recepcji. Oprowadzimy Państwa chętnie po ośrodku gdy dzieci będą poza jego terenem,
  • WCZEŚNIEJSZY ODBIÓR dziecka z obozu w celu np. kontynuacji wakacji nad morzem prosimy zgłaszać nam wcześniej - pozwoli nam to przygotować wcześniej nagrody, upominki, wyprowiantować uczestnika z dniu wyjazdu w restauracji, oraz przygotować Państwu odpowiednie oświadczenie dotyczącego odbioru dziecka i przejęcia za nie pełnej odpowiedzialności,
  • POWRÓT – dla pierwszego turnusu w dniu 1 lipca około godz. 19:00 w to samo miejsce, ponieważ autokary wyruszają z dziećmi ze Stegny około godz.14:30, dla drugiego turnusu w dniu 9 lipca około godz. 15:30, ponieważ autokary wyruszają z dziećmi ze Stegny około godz 10:30 Na dwa dni przed przyjazdem otrzymacie Państwo SMS-a przypominającego, w którym zawarta jest dokładna informacja dotycząca miejsca i czasu naszego powrotu.

 

Informacji udzielamy pod numerem telefonu 604-688-803
Organizator: Szkoła Tańca „Creative Dance" Igor Udowyk

Nasi instruktorzy:

O nas

Joanna i Igor Udowyk - dyplomowani instruktorzy tańca sportowego.

Od 2000 roku prowadzimy zajęcia taneczne w przedszkolach, szkołach (również młodzieżowe grupy turniejowe z licencjami tanecznymi) oraz kursy tańca dla dorosłych.

Więcej »

Szkoła Tańca „Creative Dance”
Joanna i Igor Udowyk

tel. 660-761-288, 604-688-803

e-mail: szkola@creative-dance.pl

Ta strona używa „cookies”. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody - zmień ustawienia przeglądarki.