Aktualności w Creative Dance

Obóz 2024 - zebrania rodziców

Szanowni Rodzice, 
Poniżej podajemy terminy zebrań dotyczącego wyjazdu na OBÓZ LETNI w STEGNIE:
 • 27 maja (poniedziałek) o 19:00 w SP 2 w Ząbkach przy ul. Batorego 11 na świetlicy (na parterze),

 • 4 czerwca (wtorek) o 19:30 w SP 2 w Zielonce przy ul. Powstańców 3 w sali nr 15 (wejście z tyłu szkoły od strony placu zabaw).

Mamy prośbę o dostarczenie na zebranie lub do końca maja do instruktora na zajęcia wypełnionych KART KWALIFIKACYJNYCH oraz o zapoznanie się z treścią załącznika pod linkiem "Ważne informacje na temat wyjazdu i lista rzeczy do zabrania".
Na zebraniu możliwe będzie również dokonanie dopłat do wpłaconych zaliczek za obóz oraz wystawienie potrzebnych Państwu faktur.

Prosimy też o precyzyjne określenie i informację zwrotną jeśli dowozicie lub odbieracie dziecko we wlasnym zakresie.

Ważne informacje na temat wyjazdu

Turniej Tańca „Creative Dance” o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki

Dnia 29 stycznia 2023 roku w Ząbkach w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Batorego 37 na hali sportowej odbędzie się Turniej Tańca „CREATIVE DANCE” o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki. Turniej odbędzie się w 3 turach na godz 9:00, 12:00 i 15:00. Emocje, puchary i medale gwarantowane!

Honorowy Patronat Burmistrza Miasta Ząbki

Turniej Tańca „Creative Dance” o Puchar Burmistrza Miasta Wołomin

Dnia 5 czerwca 2022 roku w Ośrodku Sportu i Rekreacji "Huragan" odbędzie się Turniej Tańca " Creative Dance" o Puchar Burmistrza Miasta Wołomin dla szkół i oddziałów przedszkolnych z powiatu wołomińskiego, a także z Legionowa i Warszawy. Puchary, medale, pozytywne wrażenia i emocje gwarantowane!

Honorowy Patronat Burmistrza Miasta Wołomin

Obóz 2022 - zebrania rodziców

Szanowni Rodzice,


Poniżej podajemy terminy zebrań dotyczącego wyjazdu na OBOZ LETNI w STEGNIE:

 • - 26 maja (czwartek) o 19:00 w SP 2 w Ząbkach przy ul. Batorego 11 na świetlicy (na parterze),
 • ⁃ 27 maja (piątek) o 19:15 w SP 2 w Zielonce przy ul. Powstańców 3 w sali nr 14 (wejście z tyłu szkoły od strony placu zabaw).

Mamy prośbę o dostarczenie na zebranie lub do końca maja do instruktora na zajęcia wypełnionych KART KWALIFIKACYJNYCH, które pobrać można z naszej strony z zakładki "OBOZY LETNIE 2022" oraz o zapoznanie się z treścią załącznika na tej samej podstronie zatytułowanym "Ważne informacje na temat wyjazdu i lista rzeczy do zabrania".
Na zebraniu możliwe będzie również dokonanie dopłat do wpłaconych zaliczek za obóz oraz wystawienie potrzebnych Państwu faktur.

Prosimy o precyzyjne określenie i informację zwrotną jeśli dowozicie lub odbieracie dziecko we wlasnym zakresie.

Turniej Tańca „Creative Dance” o Puchar Burmistrza Miasta Marki

Dnia 3 kwietnia 2022 roku w Markach przy ul. Pomnikowej 21 w SP nr 3 odbędzie się Turniej Tańca " Creative Dance" o Puchar Burmistrza Miasta Marki Jacka Orycha dla przedszkoli z powiatu wołomińskiego, a także z Legionowa i Warszawy. Puchary, medale, pozytywne wrażenia i emocje gwarantowane!

 

Honorowy Patronat Burmistrza Miasta Marki

Obóz 2022 - spotkania organizacyjne

Szanowni Rodzice,
 
ZEBRANIE ORGANIZACYJNE odbędzie się poprzez platformę zdalną ZOOM w dniu 13 stycznia 2022 (czwartek) o 19:00. Poniżej podajemy link spotkania:
 
 
Identyfikator spotkania: 823 7820 2544
Kod dostępu: taniec
 
 
Mamy prośbę o dostarczenie wypełnionych kart kwalifikacyjnych (do pobrania na stronie w zakładce FERIE 2022, dotyczy zimowska w Murzasichle) do instruktora po zajęciach najpóźniej do 14 stycznia oraz dokonania drugiej wpłaty za zimowisko u instruktora na pierwszych zajęciach w styczniu. Jest także możliwość zrealizowania bonu turystycznego - należy wysłać pod nr tel 604-688-803 kod wygenerowany z ZUS który składa się z liter i liczb.
 
 
W trakcie naszego pełnego atrakcji ZIMOWISKA  istnieje możliwość dokupienia CAŁODNIOWEJ, fakultatywnej wycieczki, która obejmować będzie wyjazd autokarem do bezpiecznego (również dla najmlodszych) centrum „SNOWDOO Adventure” a tam między innymi jazdę na skuterze śnieżnym w asyście profesjonalisty, snow rafting - jazda pontonem za skuterem, kulig za skuterem. Następnie udamy się na obiad, a potem na 2,5h do AQUAPARKU w Zakopanem. Powrót do ośrodka na kolację.
Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie wysyłając smsa do dnia 21 stycznia.
Wpłaty prosimy dokonać u instruktorów na zajęciach.
Koszt całkowity 190 zł. Liczba miejsc ograniczona.

Obóz 2021 - spotkania organizacyjne

Szanowni Rodzice,
Celem sprawniejszego i wygodniejszego przebiegu spotkania organizacyjnego dotyczącego obozu letniego w Stegnie, spotkanie na platformie ZOOM zostało podzielone na 2 terminy dla każdego turnusu odpowiednio:
 
Turnus I 27.06-06.07.2021 w poniedziałek 7 czerwca o godz 19:15, wchodzimy w link:
 
Meeting ID: 857 7630 0471, passcode: lato
 
Turnus II 06.07 - 15.07.2021 w środę 9 czerwca o godz 19:15, wchodzimy w link:
 
Meeting ID: 876 4077 2595, passcode: lato
 
PS: prosimy w najbliższym tygodniu o pilne dostarczenie kart kwalifikacyjnych i oświadczeń COVID.

Wyjazd na obóz 2021

Szanowni Rodzice,

W piątek 21 maja zostały opublikowane wytyczne dotyczące obozów letnich, więc już jest potwierdzone że obozy mogą odbyć się normalnie.

Przypominamy:

 • Zebranie organizacyjne odbędzie się na platformie ZOOM w dniu 7 czerwca (poniedziałek) o godz 19:00. Informacje z właściwym linkiem dostępu prześlemy Państwu SMS-em odpowiednio wcześniej.
 • Mamy prośbę o pilne dostarczenie wypełnionych KART KWALIFIKACYJNYCH, które pobrać można z naszej strony z zakładki "Obozy letnie 2021" oraz o zapoznanie się z treścią załącznika na tej samej podstronie zatytułowanym "Ważne informacje na temat wyjazdu i lista rzeczy do zabrania”. KARTY KWALIFIKACYJNE dostarczamy instruktorowi na zajęciach lub pod adres: 05-230 Kobyłka, ul. Krechowiecka 30 m. 2 (można wrzucić do skrzynki lub wysłać listem zwykłym, NIE poleconym).
 • Prosimy o precyzyjne określenie i informację zwrotną jeśli dowozicie lub odbieracie dziecko we własnym zakresie.

Półkolonia 2021 - zebranie rodziców online

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE (max 40 minut) dla Panstwa odbedzie sie na platformie ZOOM w dniu 4 stycznia (poniedziałek) o 19:00 pod linkiem:
 
 
Meeting ID: 818 4121 5249
Passcode: taniec
 
KARTY KWALIFIKACYJNE proszę wypełnić i skan wysłać jak najszybciej na szkoła@creative-dance.pl zaś oryginał przekazać dziecku pierwszego dnia półkolonii

Obóz 2020 - zebranie rodziców online

Szanowni Rodzice,

Poniżej podajemy termin czerwcowego zebrania dotyczącego wyjazdu na OBÓZ TANECZNY do Stegny:

Mamy prośbę do dnia 19 czerwca o dostarczenie wypełnionych KART KWALIFIKACYJNYCH, które pobrać można z naszej strony z zakładki "WAKACJE 2020" oraz o zapoznanie się z treścią załącznika na tej samej podstronie zatytułowanym "Ważne informacje na temat wyjazdu i lista rzeczy do zabrania”. KARTY KWALIFIKACYJNE dostarczamy pod adres: 05-230 Kobyłka, ul. Krechowiecka 30 m. 2 (można wrzucić do skrzynki lub wysłać listem zwykłym, NIE poleconym).

Prosimy o precyzyjne określenie i informację zwrotną jeśli dowozicie lub odbieracie dziecko we własnym zakresie.

Obóz 2020 - turnus 2 odwołany

Szanowni Rodzice,   

Z uwagi na istniejące okoliczności, faktem stała się zbyt mała ilość uczestników pozwalająca na przeprowadzenie obozu tanecznego w terminie 7-16 VII (drugi turnus). W związku z powyższym chcemy zaproponować Państwu przeniesienie dzieci na turnus pierwszy (28 VI - 7 VII). W sytuacji gdy jest to niemożliwe - zwrócimy Państwu wszystkie dokonane wpłaty. Zainteresowanych pierwszym turnusem proszę o zgłoszenie się telefonicznie bądź smsem pod nr tel 604-688-803.

Szanowni Rodzice

Koronawirus - informacje w związku z organizacją obozu

Dotarliśmy już do ustaleń Głównego Inspektora Sanitarnego z Ministrem Zdrowia ws. warunków, które musimy spełnić jako organizator wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Wynika z nich, że w zorganizowanym wypoczynku tego lata mogą wziąć udział tylko dzieci zdrowe (tu będzie wymagane od rodziców lub opiekunów pisemne oświadczenie o stanie zdrowia i o tym, czy dziecko choruje na jakieś choroby przewlekłe).

Na obóz i kolonie nie będą mogły być przyjęte dzieci, które miały wcześniej kontakt z osobami skierowanymi na 14-dniową kwarantannę lub były podejrzewane o zakażenie koronawirusem. Będziemy również zobligowani do wyznaczenia osoby odpowiedzialnej za pomiar temperatury oraz do posiadania na wyposażeniu indywidualnych środków ochrony osobistej.

Z pozostałych informacji udało się nam ustalić iż będzie możliwe korzystanie z kąpielisk, również i naszych basenów, zaś ograniczyć będziemy musieli wyjścia w miejsca publiczne i odwiedziny rodziców w trakcie trwania obozu.
Grupy mają być mniejsze niż dotychczas (zaleca sie grupy 12-14 osobowe w zależności od wieku uczestników), obowiązywać będzie również zasada przy kwaterowaniu maksymalnie 4 osób na pokój, przy zachowaniu minimum 4 m2 powierzchni na uczestnika.

Nasz obiekt musi spełniać wszystkie normy sanitarne oraz warunki bezpieczeństwa dla branży hotelarskiej i gastronomicznej. Obiekt musi służyć jedynie wypoczynkowi dzieci, a jeśli to niemożliwe, należy wydzielić specjalną strefę tylko dla dzieci i młodzieży. Każdy z takich obiektów musi mieć wyodrębnione pomieszczenia (izolatki) dla dzieci podejrzewanych o zakażenie koronawirusem lub inną chorobą zakaźną.

Na stołówkach i w kuchni będzie obowiązywał bezpieczny dystans 1,5 m. Najlepiej by posiłki były wydawane małymi turami. Po każdym posiłku obowiązkowa jest dezynfekcja. Do pracy w kuchni i stołówce dopuszczone mają być tylko osoby zdrowe, które nie miały kontaktu z osobami podejrzanymi o zakażenie.

Dodamy, ze każdorazowo, ZAWSZE organizując wypoczynek dla dzieci i młodzieży zawiadamiany jest przez nas lokalny Kurator Oświaty, Straż Pożarna oraz Sanepid. Ośrodki, w których będzie odbywał się nasz wypoczynek w czasie naszego pobytu obsługują wyłącznie dzieci, położone są z dala od centrum miasteczka, ze znikomym ruchem osób trzecich nawet poza jego granicami. Każdy z ośrodków posiada rozległy teren z placami zabaw i boiskami oraz basenem lub basenami wyłącznie do naszej dyspozycji, każdy z nich graniczy również z dużą przestrzenią (również leśną), z której korzystaliśmy i korzystać będziemy jak dotychczas. Nadal uwzględniać będziemy - jak to działo się w latach poprzednich - duże spektrum naszych stałych działań i aktywności na terenie ośrodka z racji jego bogatej infrastruktury i dużej powierzchni.

W związku z systematycznym luzowaniem obostrzeń liczymy, że część z wytycznych zostanie zliberalizowana lub zlikwidowana do czasu wyjazdu na nasz pierwszy turnus, do którego pozostało jeszcze ponad 5 tygodni...

Szanowni Rodzice

W związku z zaistniałą sytuacją, jesteśmy zmuszeni odwołać planowany na 22 marca Turniej Tańca CREATIVE DANCE o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki i przenieść go na późniejszy termin. O nowej dacie jego rozgrywania poinformujemy Państwa po powrocie z zajęciami do placówek.

 Szanowni Rodzice

W związku z zaistniałą sytuacją zajęcia taneczne w szkołach i przedszkolach zostają zawieszone do odwołania.

Informujemy również, że uiszczone juz przez Państwa opłaty za marzec zostaną skompensowane z uwzglednieniem nieodbytych zajęć w miesiacu kolejnym, zaś nieuiszczone wpłaty uwzględnia faktyczna ilość zajęć, ktore odbyly się lub odbędą w miesiącu marcu.

Ferie 2020 - zebrania rodziców

Szanowni Rodzice, 
Poniżej podajemy termin grudniowego zebrania dotyczącego wyjazdu na ZIMOWISKO do Murzasichle:

 • 11 grudnia (środa) o 19:00 w SP 2 w Ząbkach przy ul. Batorego 11 na świetlicy (na parterze).

Mamy prośbę o dostarczenie na zebranie lub do dnia 20 grudnia do instruktora na zajęcia wypełnionych KART KWALIFIKACYJNYCH, które pobrać można z naszej strony z zakładki "FERIE 2020" oraz o zapoznanie się z treścią załącznika na tej samej podstronie zatytułowanym "Ważne informacje na temat wyjazdu i lista rzeczy do zabrania”.

Prosimy o precyzyjne określenie i informację zwrotną jeśli dowozicie lub odbieracie dziecko we własnym zakresie.
Na zebraniu możliwe będzie również dokonanie dopłat do wpłaconych zaliczek za obóz oraz wystawienie Państwu potrzebnych faktur.

letni Turniej Tańca „Creative Dance” o Puchar Burmistrza Miasta Marki

Dnia 9 czerwca 2019 roku w Markach w SP 3 przy ulicy Pomnikowej 21 odbędzie się Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta, który jest objęty patronatem honorowym przez Burmistrza Miasta Marki Pana Jacka Orycha. 

Umiejętności taneczne będą prezentowały przede wszystkim dzieci z mareckich szkół podstawowych, ale także z sąsiednich Ząbek, Zielonki, Kobyłki, Wołomina i Warszawy.

Główną nagrodą jest Puchar Burmistrza Miasta Marki, o który mali tancerze będą walczyć tańcząc drużynowo, ale każdy z uczestników ma szanse zdobyć dla siebie także i medal w kategorii Taniec Towarzyski – pary oraz Disco Dance Solo i Disco Dance Duety.

Serdecznie zapraszamy, emocje gwarantowane!

Honorowy Patronat Burmistrza Miasta Marki Pana Jacka Orycha

Ferie 2019 - zebrania rodziców

Szanowni Rodzice,

Poniżej podajemy termin grudniowego zebrania dotyczącego wyjazdu na ZIMOWISKO do Poronina: 

 • 12 grudnia (środa) o 18:30 w SP 2 w Ząbkach przy ul. Batorego 11 na świetlicy (na paterze).

Mamy prośbę o dostarczenie na zebranie lub do dnia 21 grudnia do instruktora na zajęcia wypełnionych KART KWALIFIKACYJNYCH, które pobrać można z naszej strony z zakładki "FERIE 2019" oraz o zapoznanie się z treścią załącznika na tej samej podstronie zatytułowanym "Ważne informacje na temat wyjazdu i lista rzeczy do zabrania".

Na zebraniu możliwe będzie również dokonanie dopłat do wpłaconych zaliczek za obóz oraz wystawienie potrzebnych Państwu faktur.

Prosimy o precyzyjne określenie i informację zwrotną jeśli dowozicie lub odbieracie dziecko we wlasnym zakresie.

 

Zapraszamy również do zapoznania się na stronie z naszą ofertą OBOZÓW LETNICH 2019 dla dzieci.

Zdjęcia z ostatniego turnieju

18.03.2018 Wiosenny Turniej Tańca "CREATIVE DANCE" o Puchar Burmistrza Miasta Wołomin:
 
godz. 9:30
 
godz. 12:00
 
godz. 14:30
 
godz. 17:00

Ferie 2018 - filmik z obozu tanecznego w Poroninie

Najbliższe turnieje tańca

Dnia 18 marca 2018 roku odbędzie Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Miasta Wołomin dla przedszkoli w SP nr 2 . Zapraszamy wszystkoch rodziców i znajomych! Dobra zabawa i emocje gwarantowane!

Zdjęcia z ostatniego turnieju

Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki 25.02.2018 dla szkół:
 
godz 9:30:
 
godz 12:00:
 
godz. 15:00 i 18:00:

Ferie 2018 - ważna informacja

Szanowni Rodzice,

Istnieje możliwość dokupienia opcji całodniowej wycieczki fakultatywnej dla dzieci na ZIMOWISKU (wioska FUN DOG w Dolinie Chochołowskiej z psami HUSKY: zapoznanie się z psami i ze sprzętem, przejażdżka psim zaprzęgiem, różnego rodzaju konkurencje m.in. z saniami, na nartach, w rakietkach śnieżnych oraz OBIAD i AQUAPARK w Zakopanem).

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie wysyłając smsa bądź telefonicznie do dnia 22 grudnia (piątek).

Wpłaty proszę dokonać u instruktorów na zajęciach do dnia 22 grudnia. Koszt 140 zł. Limit miejsc - 30.

Sukces naszych podopiecznych!

Na kolejnym turnieju dnia 3 grudnia 2017 w Warszawie na II Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego "Fast-Step Motion" pierwsze miejsce na podium zajęli:

 • Marchewka Izabela i Smith Oliver,
 • Kleczkowska Izabela i Grabski Jakub,
 • Rybak Julia i Głuch Jakub,
 • Sztabnik Maja i Zawadzki Adrian.

Drugie miejsce na podium zajęli:

 • Rachwał Julia i Paterek Kacper.

Sukces naszych podopiecznych!

Julia Rachwal i Kacper Paterek dnia 26 listopada zajęli 1 miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 w Lublinie.

Sukces naszych podopiecznych!

Dnia 18 listopada 2017 roku 1 miejsce zajęli Maja Sztabnik i Adrian Zawadzki na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek w Warszawie.

Sukces naszych podopiecznych!

Dnia 18 listopada 2017 roku w Chełmie 1 miejsce zajęli Julia Rachwał i Kacper Paterek na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm

Sukces naszych podopiecznych!

12.05.2017 w SP2 w Kobyłce odbył sie III POWIATOWY PRZEGLĄD PRZEDSZKOLNYCH ZESPOŁÓW TANECZNYCH. Zespoly podzielone zostaly na 2 kategorie: dzieci 3-4 letnie oraz 5-6letnie. W starszej kategorii rywalizowalo ze soba 10 grup. Dzieci z przedszkola "Kraina Przedszkolakow" z Wołomina,które przygotowała do turnieju Pani Asia Rosłon-Udowyk zdobyły I miejsce, prezentując Widzom "Taneczny Mix".

Wycieczka na obozie letnim

Szanowni Rodzice,
Istnieje możliwość dokupienia na OBOZIE LETNIM całodniowej wycieczki fakultatywnej dla dzieci (ADVENTURE PARK w Gdyni - pakiet "Misja Specjalna" 4-5h dostosowana adekwatnie do wieku naszych dzieci oraz OBIAD i AQUAPARK w Gdyni).
Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie wysyłając smsa bądź telefonicznie do dnia 31 maja.
Wpłaty proszę dokonać u instruktorów na zajęciach do dnia 31 maja. Koszt 140 zł. Limit miejsc - 25.

Zdjęcia z ostatniego turnieju

1) Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Miasta Zielonka 26.03.2017 godz. 9:30:
 
2) Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Miasta Zielonka 26.03.2017 godz. 12:00:
 
3) Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Miasta Zielonka 26.03.2017 godz. 14:30:
 
3) Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Miasta Zielonka 26.03.2017 godz. 17:30:

Wakacje 2017 - zebrania rodziców

Poniżej podajemy terminy (do wyboru) zebrań dotyczących wyjazdu na WAKACJE '2017 dla dzieci do Stegny nad morzem:
 • 9 maja (wtorek) o 19:30 w SP nr 3 w ZMarkach przy ul. Pomnikowej 21 
 • 10 maja (środa) o 19:15 w SP nr 2 w Ząbkach przy ul. Batorego 11 na świetlicy,
 • 25 maja (czwartek) o 17:00 w Raszewie przy ul. Modlińskiej 75 w sali nr 1 na II piętrze.
 Mam prośbę o dostarczenie wypełnionych KART KWALIFIKACYJNYCH (do końca maja lub na zebraniu), które pobrać można z naszej strony z zakładki "WAKACJE 2017" oraz o zapoznanie się z treścią załącznika na tej samej podstronie zatytułowanym "Ważne informacje na temat wyjazdu i lista rzeczy do zabrania".
Przypominamy, że wpłata zaliczki w kwocie 500zł jest faktyczną rezerwacją miejsca. Na zebraniu możliwe będzie również dokonanie dopłat do wpłaconych zaliczek za obóz oraz wystawienie potrzebnych Państwu faktur. 
 
UWAGA, WAŻNE!!!
Mam prośbę o precyzyjne okreslenie i informację zwrotną jeśli dowozicie lub odbieracie dziecko we wlasnym zakresie.

Wyjazd na zimowisko

Dzieciom wyjeżdżającym na zimowisko przypominamy: ZBIÓRKA o godzinie 8:15 w dniu 12 lutego w Markach przy SP nr 1 na ul. Okólnej 14 (róg ul. 11 listopada).

Ferie 2017 - zebrania rodziców

Szanowni Rodzice,

Poniżej podaję terminy (do wyboru) zebrań dotyczących wyjazdu na ZIMOWISKO 20167dla dzieci do Poronina:

 • 11 stycznia (środa) o 19:15 w SP 2 w Ząbkach przy ul. Batorego 11 na świetlicy,
 • 12 stycznia (czwartek) o 17:00 w Rajszewie przy ul. Modlińskiej 75 w sali nr 1 na II piętrze

Mamy prośbę o dostarczenie na zebranie lub do dnia 13 stycznia do instruktora na zajęcia wypełnionych KART KWALIFIKACYJNYCH, które pobrać można z naszej strony z zakładki "FERIE 2017" uzupełnionych również przez wychowawczynię klasy (w dziale V karty) oraz o zapoznanie się z treścią załącznika na tej samej podstronie zatytułowanym "Ważne informacje na temat wyjazdu i lista rzeczy do zabrania".

Na zebraniu możliwe będzie również dokonanie dopłat do wpłaconych zaliczek za obóz oraz wystawienie potrzebnych Państwu faktur.

Najbliższe turnieje tańca

Dnia 29 stycznia 2017 w Ząbkach w SP nr 1 przy ul. Piłsudskiego 35 odbędzie się Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki ( wejście od ul. Piłsudskiego). Jak zwykle dużo niespodzianek i wesoła atmosfera.

Upoważnienia do odbioru dzieci

1 miejsce w rankingu Mazowieckiej Ligi Tanecznej!

Miło nam poinformować Państwa, że szkoła Creative Dance zajęła 1 miejsce w rankingu Mazowieckiej Ligi Tanecznej w federacji Polskie Towarzystwo Taneczne!

Creative Dance - 1 miejsce w rankingu
Creative Dance - 1 miejsce w rankingu!

Wakacje 2016 - zebrania rodziców

Szanowni Rodzice,

Poniżej podaję terminy (do wyboru) zebrań dotyczących wyjazdu na WAKACJE 2016 dla dzieci do Stegny:

 • 11 maja (środa) o 19:15 w SP nr 2 w Ząbkach przy ul. Batorego 11 na świetlicy,
 • 17 maja (wtorek) o 19:00 w Markach w SP nr 3 przy ul. Pomnikowej w sali nr 3,
 • 19 maja (czwartek) o 17:45 w Raszewie przy ul. Modlińskiej 75 w sali nr 1 na II piętrze.

Mam prośbę o dostarczenie sukcesywnie wypełnionych KART KWALIFIKACYJNYCH (do końca maja), które pobrać można z naszej strony z zakładce "WAKACJE 2016" uzupełnionych również przez wychowawczynię klasy (w dziale V karty) oraz o zapoznanie się z treścią załącznika na tej samej podstronie zatytułowanym "Ważne informacje na temat wyjazdu i lista rzeczy do zabrania".

Na zebraniu możliwe będzie również dokonanie dopłat do wpłaconych zaliczek za obóz oraz wystawienie potrzebnych Państwu faktur.

UWAGA, WAŻNE!!! Mam prośbę o precyzyjne określenie i informację zwrotną jeśli dowozicie lub odbieracie dziecko we własnym zakresie.

Ferie 2016 - zebrania rodziców

Szanowni Rodzice,
Poniżej podaję terminy (do wyboru) zebrań dotyczących wyjazdu na ferie do Poronina:

 • 8 grudnia (wtorek) o 19:00, Marki w SP nr 3, ul. Pomnikowa 21 w sali nr 1.
 • 9 grudnia (środa) o 19:30, Ząbki w SP nr 2, ul. Batorego 11.

Mam prośbę o dostarczenie na zebranie wypełnionych kart kwalifikacyjnych, które pobrać można ze strony FERIE 2016 uzupełnionych również przez wychowawczynię klasy (w dziale V karty) oraz o zapoznanie się z informacją „Ważne informacje na temat wyjazdu i lista rzeczy do zabrania”.

Na zebraniu możliwe będzie również dokonanie dopłat do wpłaconych zaliczek za obóz oraz wystawienie potrzebnych Państwu faktur.

Mikołajkowy Turniej Tańca

Już 13 grudnia 2015 (niedziela) odbędzie się Mikołajkowy Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki. Turniej odbędzie się w SP nr 1 przy ul. Piłsudskiego 35 w Ząbkach. Szczegółowe informacje zotaną przekazane na karteczkach pod koniec listopada. Jak zwykle przewidziane są niespodzianki. Zdjęcia z poprzednich turniejów można obejrzeć tutaj. Zapraszamy!

Zajęcia w nowym roku szkolnym

Szanowni Rodzice,
informujemy, że zajęcia taneczne w szkołach i przedszkolach ruszą we wrześniu. Wkrótce więcej informacji.

Wakacje 2015 - zebrania rodziców

Szanowni Rodzice,
Poniżej podaję terminy (do wyboru) zebrań dotyczących wyjazdu na WAKACJE 2015 dla dzieci do Stegny:

 • 11 maja (poniedziałek) o 19:00 w SP nr 2 w Ząbkach przy ul. Batorego 11 na świetlicy,
 • 12 maja (wtorek) o 19:00 w Zielonce w SP nr 2 przy ul. Powstańców 3 w sali nr 15,
 • 15 maja (piątek) o 16:00 w Raszewie przy ul. Modlińskiej 75 w sali nr 1 na II piętrze.

Mam prośbę o dostarczenie na zebranie wypełnionych kart kwalifikacyjnych, które pobrać można ze strony WAKACJE 2015 uzupełnionych również przez wychowawczynię klasy (w dziale V karty) oraz o zapoznanie się z informacją „Ważne informacje na temat wyjazdu i lista rzeczy do zabrania”.

Na zebraniu możliwe będzie również dokonanie dopłat do wpłaconych zaliczek za obóz oraz wystawienie potrzebnych Państwu faktur.

Sygnatura zatwierdzająca nasz obóz przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty zostanie umieszczona na naszej stronie.

Sukces naszych podopiecznych!

Nasze dzieci zdobyły I miejsce na XIX Wawerskim Przeglądzie Tańca Nowoczesnego 2015! Filmy i zdjęcia »

Zimowisko 2015 - zebrania rodziców

Zapraszamy na zebranie dotyczące wyjazdu na zimowisko do Poronina ( 18.I – 25.I.2015 ), na którym Państwo uzyskają szczegółowe informacje. Podajemy terminy do wyboru:

 • dnia 08.12.2014 poniedziałek Ząbki Sp 2 ul. Batorego 11 godz. 19:00 na świetlicy
 • dnia 09.12.2014 wtorek Zielonka Sp 2 ul. Powstańców 3 godz. 19:00 w sali nr 15
 • dnia 05.12.2014 piątek Szkoła Prywatna w Rajszewie, ul. Modlińska 75 godz. 16:00 w sali nr 1 na 2 piętrze

Mikołajkowy Turniej Tańca

Już 14 grudnia 2014 (niedziela) odbędzie się Mikołajkowy Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki. Turniej odbędzie się w SP nr 1 przy ul. Piłsudskiego 35 w Ząbkach. Zapraszamy!

Ferie 2015

Zimowisko taneczne w Poroninie k/ Zakopanego

 • Termin: 18-25 stycznia 2015 r.

Wakacje 2015

Obóz taneczny w Stegnie nad Morzem Bałtyckim

 • Turnus I: 28.VI - 8.VII.2015 r.
 • Turnus II: 9.VII - 19.VII.2015 r.

Nasi instruktorzy:

O nas

Joanna i Igor Udowyk - dyplomowani instruktorzy tańca sportowego.

Od 2000 roku prowadzimy zajęcia taneczne w przedszkolach, szkołach (również młodzieżowe grupy turniejowe z licencjami tanecznymi) oraz kursy tańca dla dorosłych.

Więcej »

Szkoła Tańca „Creative Dance”
Joanna i Igor Udowyk

tel. 660-761-288, 604-688-803

e-mail: szkola@creative-dance.pl

Ta strona używa „cookies”. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody - zmień ustawienia przeglądarki.