Łukasz Gilewicz - instruktor tańca

Łukasz Gilewicz - Szkoła Tańca Creative Dance
Łukasz Gilewicz

Przygodę z tańcem rozpocząłem w wieku 7 lat i od tamtej pory do dnia dzisiejszego rozwijam swoje umiejętności i biorę udział w zawodach Tańca Towarzyskiego. Posiadam najwyższą krajową klasę taneczną A. Od kiedy pamiętam taniec wypełniał większość mojego wolnego czasu, powoli stając się głównym środkiem utrzymania oraz sposobem na życie.

Zaraz po ukończeniu studiów zrealizowałem jedno ze swoich tanecznych marzeń podejmując pracę w zawodzie pedagoga tańca. Od tego momentu swoim entuzjazmem oraz zaangażowaniem staram się zarażać innych miłością do ruchu, muzyki oraz tańca. Pomaga mi w tym wiedza zdobyta u wielu niesamowitych nauczycieli, takich jak: Andrej Mosejcuk, Kamila Kajak-Mosejcuk, Włodzimierz Smirnow, Galina Smirnow, Iwona Golczak, Piotr Galiński, Viktor Nikovski, Dmitri Timokhin, Iwona Pavlovic, Roman Pawelec, Bartłomiej Szarżanowicz oraz Katarzyna Agafonow.