Nadine Kinczel - instruktor tańca

Nadine Kinczel - Szkoła Tańca Creative Dance
Nadine Kinczel

Jestem tancerką, instruktorem i choreografem Tańca Sportowego. Całe serce i czas poświęcam pasji jaką jest taniec - zajmuje się nim od 4 roku życia.

Szkoliłam się u wielu znakomitych instruktorów z Polski i zagranicy. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i warsztatach tanecznych z takich technik jak: taniec nowoczesny, Street jazz, sexy dance, salsa, dancehall oraz video clip jak również afro dance i oczywiście Taniec Towarzyski z trenerami z całej Europy. Obecnie studiuję w Wyższej Szkole Trenerów Sportu.

Moje osiągniecia

Jestem finalistką wielu zawodów międzynarodowych, posiadam najwyższą klasę taneczną w Polsce w Tańcach Latynoamerykańskich, jestem również wielokrotną mistrzynią świata oraz europy w Tańcu integracyjnym. Jestem członkiem Kadry Polski w Tańcu integracyjnym.

Na swoim koncie posiadam wiele tytułów:

• Mistrzostwo Malty, Malta
  • Dwukrotna Mistrzyni Świata,
  • Zdobywca Pucharu Polski, Ostrołęka Międzynarodowy Otwarty Puchar Polski
  • Puchar Świata, Holandia, Boxmeer
  • Trzykrotna Mistrzyni Polski, Warszawa Międzynarodowe Mistrzostwa Polski
  • Dwukrotna Mistrzyni Europy, Białoruś, Mińsk/Izrael
  • Mistrzostwo Warszawy, Warszawa Otwarte Mistrzostwa Warszawy
  • Mistrzyni Niemiec

Pragnę zaszczepić w innych miłość do tańca, a nauczanie sprawia mi ogromną radość i satysfakcję. Zajęcia prowadzone przeze mnie to dawka pozytywnej energii i radości, którą chętnie przekaże każdemu z Was.