Zimowe półkolonie w Markach

 

 • Termin: 11-15 stycznia 2021 r. (od poniedziałku do piątku)

 • Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 w Markach przy ul. Okólnej 14

 • Cena 650 zł

Zdjęcia i filmiki z pólkolonii:

https://photos.app.goo.gl/EAWiF7nsPRMWeHGX7

Półkolonie Taneczne to 5 dni wypełnionych tańcem oraz innymi atrakcjami, dzięki którym Państwa dziecko na pewno nie zazna nudy, będziecie Państwo również spokojni o jego bezpieczeństwo i zyskacie pewność, że spędza ten czas w ciekawy i wartościowy sposób. Dbamy o pełne bezpieczeństwo naszych uczestników, dlatego nasze półkolonie prowadzone będą w reżimie sanitarnym zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zgłoszone w Mazowieckim Kuratorium Oświaty. Półkolonie są organizowane we współpracy z Uczniowskim Klubem Sportowym "Fast-Step".
 
Półkolonie dedykowane są dla dzieci z klas I - IV.
 
Główną częścią programu są zajęcia taneczne, które odbywają się dwa razy dziennie. Pod czujnym okiem naszych instruktorów dzieci poznają tajniki świata tańca oraz nauczą się choreografii, którą w piątek - ostatniego dnia - zaprezentują na pokazie online przed rodzicami. Na zakończenie półkolonii każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy gadżet. Poza warsztatami tanecznymi na dzieci czekają liczne atrakcje (wycieczki i atrakcje w najbliższej okolicy, zajęcia plastyczne, konkursy, gry, animacje i zabawy ruchowe oraz plac zabaw). Szczegółowy harmonogram każdego dnia przedstawimy Państwu na dzień przed jego rozpoczęciem.

Zebrania rodziców

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE (max 40 minut) dla Panstwa odbedzie sie na platformie ZOOM w dniu 4 stycznia (poniedziałek) o 19:00 pod linkiem:
 
 
Meeting ID: 818 4121 5249
Passcode: taniec
 
KARTY KWALIFIKACYJNE proszę wypełnić i skan wysłać jak najszybciej na szkoła@creative-dance.pl zaś oryginał przekazać dziecku pierwszego dnia półkolonii

Zapewniamy w cenie:

 • opiekę wykwalifikowanej kadry w godzinach 7:30 - 17:30,
 • pełne wyżywienie: drugie śniadanie, obiad: zupa, II danie i kompot oraz podwieczorek,
 • dwa bloki taneczne dziennie po 1 godz. każdy,
 • autorski program animacyjno–rozrywkowy realizowany w czasie wolnym od zajęć tańca, złożony z codziennie innych atrakcji oraz różnych gier, zabaw i konkursów,
 • możliwość korzystania z infrastruktury placówki (plac zabaw, sala gimnastyczna, gry planszowe i inne),
 • ubezpieczenie NNW i opiekę medyczną,
 • pamiątkowy gadżet dla każdego uczestnika na zakończenie półkolonii,
 • możliwość oglądania przez rodziców bieżącej, codziennej fotorelacji i filmików z przebiegu półkolonii za pośrednictwem naszej strony,
 • pokaz taneczny dla rodziców transmitowany na żywo lub w postaci filmiku na naszej stronie.
 • pokaz iluzjonisty - poprowadzi półfinalista programu Mam Talent - Maciej Piskorz

Warunki uczestnictwa:

 • dla dzieci z klas I-IV,
 • zgłoszenie uczestnika wraz z wpłatą zaliczki 100 zł do 29 grudnia, wpłata musi być poprzedzona wcześniejszym zgłoszeniem pod nr tel. 604 688 803 celem weryfikacji dostępności miejsc,
 • o zakwalifikowaniu uczestników na półkolonie decyduje kolejność wpłat zaliczek,
 • wpłacenie pozostałych 550 zł do 3 stycznia.

Informacje dodatkowe:

 • wypoczynek zgłoszony w Kuratorium Oświaty Województwa Mazowieckiego, 
 • na życzenie wystawiamy faktury za udział,
 • zebranie informacyjne odbędzie się online na platformie Zoom 29 grudnia (wtorek) o godz. 19:00 - dane dostępowe prześlemy zgłoszonym osobom w dniu poprzedzającym.

Dane do przelewów:

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "FAST-STEP"
ul. Warszawska 11/13
05-400 Otwock

rachunek nr 03 2490 0005 0000 4530 7670 6076.

W tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika oraz dopisku: "Wpłata Marki 2021"

Regulamin dokonywania zwrotów wpłat za wypoczynek:

 1. Zwrot wpłaconej zaliczki przysługuje na Państwa wniosek najpóźniej do dnia 29 grudnia.
 2. Po wpłacie całości kwoty za półkolonie przysługuje jej zwrot w 100% w przypadku możliwości wejścia na miejsce osoby rezygnującej dziecka z listy rezerwowej. Data wystąpienia o zwrot nie ma wówczas znaczenia.
 3. W przypadku rezygnacji uczestnika półkolonii po wpłacie całości kwoty po 29 grudnia, z powodu przewlekłej choroby potwierdzonej przez lekarza lub zaistnienia innej niedyspozycji przed rozpoczęciem półkolonii (np. złamanie) skutkującej tym samym niemożliwością uczestnictwa w półkolonii, organizator wypoczynku na wniosek Rodzica zwróci wpłatę pomniejszoną o podstawowe koszty organizacji wypoczynku w wysokości 150 zł. Jeśli jednak zaistnieje możliwość wejście na miejsce osoby rezygnującej dziecka z listy rezerwowej, wówczas zostanie przez organizatora zwrócone 100% wpłaty,
 4. Zwrot jakichkolwiek wpłat w trakcie trwania półkolonii niezależnie od przyczyn nie przysługuje.
 5. W przypadku zaistnienia konieczności dokonania przez nas jakichkolwiek zwrotów wpłaconych kwot, realizowane one będą na Państwa rzecz niezwłocznie (1-3 dni robocze od powzięcia informacji).
 6. Dostęp do list rezerwowych znajduje się pod numerem telefonu 604 688 803.
 7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzęt elektroniczny i inne rzeczy zagubione przez Uczestnika podczas trwania półkolonii.

Nasi instruktorzy:

O nas

Joanna i Igor Udowyk - dyplomowani instruktorzy tańca sportowego.

Od 2000 roku prowadzimy zajęcia taneczne w przedszkolach, szkołach (również młodzieżowe grupy turniejowe z licencjami tanecznymi) oraz kursy tańca dla dorosłych.

Więcej »

Szkoła Tańca „Creative Dance”
Joanna i Igor Udowyk

tel. 660-761-288, 604-688-803

e-mail: szkola@creative-dance.pl

Ta strona używa „cookies”. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody - zmień ustawienia przeglądarki.