Agnieszka Gajak - instruktor tańca

Agnieszka Gajak - Szkoła Tańca Creative Dance
Agnieszka Gajak

Tańcem zawodowo zajmuję się od 15 lat. Posiadam najwyższą międzynarodową klasę taneczną S w stylu standardowym. Szkoliłam się u najlepszych światowych trenerów, m.in. Andrew Sinkinson, Massimo Giorgiani, Simona Fancello, Fabio Selmi, Marcus Hilton MBE.

Moje wybrane osiągnięcia:

W 2012r. zostałam Akademicką Mistrzynią Polski i w tym samym roku byłam w 48 najlepszych parach na najbardziej prestiżowym turnieju na świecie - w Blackpool.

Legitymuję się ukończonych kursem instruktora sportu (w dziedzinie taniec towarzyski) oraz jestem certyfikowanym instruktorem Zumby. Na zajęciach przekazuję swoją wiedzę, którą zdobyłam przez całą swoją karierę. Charakteryzuję się indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Zajęcia u mnie sa energetyczne, pełne pozytywnych wrażeń i emocji.