Dominika Szerszeń - instruktor tańca

Dominika Szerszeń - Szkoła Tańca Creative Dance
Dominika Szerszeń

Jestem absolwentką Instruktorskiego Kursu Kwalifikacyjnego o specjalności taniec jazzowy w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie, oraz absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku pedagogika resocjalizacyjna, ponadto jestem instruktorem i choreografem tańca nowoczesnego. Od 5 lat prowadzę zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży w stylach disco dance, jazz, funky i hip hop. Swoją przygodę zaczęłam od tańca towarzyskiego, następnie należałam do grupy tańca nowoczesnego, a do dziś jestem tancerką jazzową. Uczestniczyłam w wielu warsztatach z wybitnymi choreografami z Polski i zagranicy. Z tańcem związana jestem od 15 lat.

Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą, gdyż dostarcza mi ona mnóstwo pozytywnej energii. Najważniejsza na moich zajęciach jest dobra zabawa, miła atmosfera oraz czerpanie radości i satysfakcji z udziału w zajęciach. Oprócz tego kładę nacisk na rozwijanie poczucia rytmu, doskonalenie indywidualnych zdolności każdego dziecka oraz poprawę koordynacji ruchowej.