Igor Udowyk - instruktor i właściciel szkoły

O mnie

Igor Udowyk - Szkoła Tańca Creative Dance
Igor Udowyk

Jestem założycielem i właścicielem szkoły tańca Creative Dance, a także dyplomowanym instruktorem tańca.

Przez 12 lat byłem czynnym zawodnikiem biorącym udział w wielu festiwalach i turniejach tańca w Polsce i za granicą. Dwukrotnie zdobyłem Mistrzostwo Okręgu Białostockiego. Reprezentowałem także Polskę na Mistrzostwach Świata Tańca Towarzyskiego w Blackpool.

W 2002 roku ukończyłem studium kwalifikacyjne o profilu taniec towarzyski przy Białostockim Ośrodku Animacji Kultury i zostałem zweryfikowany przez ówczesne Ministerstwo Kultury i Sztuki jako dyplomowany instruktor tańca. Ukończyłem również kurs instruktorski tańca sportowego w Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie. Posiadam kwalifikacje pedagogiczne potwierdzone stosownymi dokumentami.

Od 2000 roku nieprzerwanie prowadzę zajęcia tańca w przedszkolach, szkołach (również młodzieżowe grupy turniejowe z licencjami tanecznymi), a także bale karnawałowe w przedszkolach i szkołach.

Uczestniczę w corocznych letnich i zimowych obozach tańca jako instruktor, wychowawca i animator rozrywki, a także biorę udział w szkoleniach tanecznych. 

Chcę zaszczepić w dzieciach radość i miłość do tańca. Moim celem jest sprawić, by taniec nie był dla Nich tylko zwykłą mechaniczną nauką kroków i choreografii ale żeby był także wyrazem artystycznym samego siebie.

Szkoły, w których prowadzę zajęcia

  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Ząbkach, ul. Batorego 11
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonce, ul. Powstańców 3
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Zielonce, ul. Staszica 56
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Markach, ul. Pomnikowa 21

Przejdź do wybranej miejscowości, aby zobaczyć harmonogram zajęć i podział na grupy.

Nasi instruktorzy:

O nas

Joanna i Igor Udowyk - dyplomowani instruktorzy tańca sportowego.

Od 2000 roku prowadzimy zajęcia taneczne w przedszkolach, szkołach (również młodzieżowe grupy turniejowe z licencjami tanecznymi) oraz kursy tańca dla dorosłych.

Więcej »

Szkoła Tańca „Creative Dance”
Joanna i Igor Udowyk

tel. 660-761-288, 604-688-803

e-mail: szkola@creative-dance.pl

Ta strona używa „cookies”. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody - zmień ustawienia przeglądarki.