Joanna Rosłon-Udowyk - instruktor i właściciel szkoły

Joanna Rosłon-Udowyk - Szkoła Tańca Creative Dance
Joanna Rosłon-Udowyk

Jestem współwłaścicielką szkoły tańca Creative Dance, a także dyplomowanym instruktorem tańca. W 2006 roku razem z mężem Igorem Udowykem założyłam własną szkołę tańca, w której szkolę dzieci i młodzież w zakresie tańca towarzyskiego i nowoczesnego.

Jestem absolwentką Magisterskich Studiów Latynoamerykańskich przy Uniwersytecie Warszawskim – CESLA. Ukończyłam również Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. F. Chopina w Warszawie, klasa fortepianu i rytmiki. Jestem także absolwentką Wyższej Szkoły Turystyki i Rekreacji oraz Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego w Pruszkowie. Posiadam kwalifikacje pedagogiczne.

Moja przygoda z tańcem rozpoczęła się od zajęć tanecznych w Klubie Tańca „Stodoła” pod okiem znanego Tancerza i Choreografa z Tańca z Gwiazdami - Tomasza Reindla. Pobierałam również lekcje tańca między innymi u Iwony Pavlovic, a także brałam udział w szkoleniach z tańca nowoczesnego w Akademii Tańca Augustina Egurroli – Egurrola Dance Studio.

Z formacją „Los Bailadores” przez 5 lat uświetniałam różnego rodzaju imprezy taneczne, (hotel Westin, Klub Mexicana, Enklawa, Tygmont, Stodoła) a także brałam udział w Międzynarodowym Kongresie Salsy w Pradze (Czechy 2003). Poza tańcem występowałam w kraju i zagranicą (Izrael, Hiszpania) z Chórem „Alla Polacca” przy Teatrze Wielkim w Warszawie.

Zajęcia taneczne z dziećmi prowadzę od 2002 roku - odbywały się one w Nieporęckim Ośrodku Kultury oraz szkołach podstawowych w Warszawie (m.in Mokotów, Żoliborz). Zajęcia z młodzieżą prowadzę od 2005 roku - miały one miejsce m.in. w gimnazjach w Kobyłce, Markach, Wołominie, Ząbkach i Zielonce. W Warszawie i Markach prowadziłam również zajęcia dla dorosłych.