Kacper Szewczyk - instruktor tańca

Kacper Szewczyk - Szkoła Tańca Creative Dance
Kacper Szewczyk

Taniec towarzyski jest moją pasją od ponad 5 lat. Jestem doświadczonym tancerzem oraz instruktorem tańca sportowego. Stale się rozwijam i pogłębiam wiedzę przez udział w licznych szkoleniach i warsztatach tanecznych oraz przez fakt, iż jestem czynnym tancerzem sportowym. Reprezentuję szkołę Akademia Tańca Warszawa na wielu ogólnopolskich turniejach tańca.

Prowadzę zajęcia taneczne z dziećmi i młodzieżą, pracuję również z osobami dorosłymi. Za swój cel stawiam przekazanie młodym tancerzom mojej wiedzy i doświadczenia w sposób przystępny i ciekawy, tak aby każdy mógł odkryć w sobie artystyczną duszę i poznać magiczny świat tańca.

Od kiedy pamiętam sport odgrywał w moim życiu dominującą rolę. Oprócz tego studiuję Dietetykę na SGGW, łączę dwie pasje pomagając tancerzom i sportowcom dbać o zdrowe odżywianie.

Moje motto: „Nie zdołasz rozpalić ogniaw sercu drugiego człowieka, dopóki nie zapłonie on w twoim”.