Monika Banach - instruktor tańca

Monika Banach - Szkoła Tańca Creative Dance
Monika Banach

Jestem tancerzem i choreografem, ale także pedagogiem dlatego Dziecko i jego rozwój jest dla mnie najważniejsze.

Moje zajęcia taneczne to przede wszystkim nauka ciekawych i unikalnych choreografii do największych hitów muzycznych połączona ze świetną atmosferą i elementami zabaw tanecznych. Na moich zajęciach Dzieci przenoszą się w cudowny świat tańca i muzyki dzięki czemu zaspokoją swoistą potrzebę ruchu i zapoznają się z różnymi stylami tanecznymi. Ich postępy w nauce tańca są zawsze ogromne i są dla mnie największą i najwspanialszą nagrodą.

Wybrane osiągnięcia w latach 2012 - 2014:

• Euro 2012 - występy taneczne - Strefa Kibica (Warszawa) i Stadion Narodowy,
  • Sylwestrowa Moc Przebojów - TV Polsat - występy z artystami polskiej sceny muzycznej (Maryla Rodowicz, Norbi, Golec uOrkierstra, Ania Wyszkoni i inni);
  • Hit Biało Czerwonych TVP 2 - gala telewizyjna;
  • pokazy taneczne dla firm: NOKIA, REEBOK, VICKS, P&G, T- mobile i inne;
  • Choreograf wielu pokazów i konferencji w Polsce i za granicą ;
  • Tournee taneczne: Luksemburg, Włochy, Cypr i Belgia;
  • Szkolenie i przygotowywanie Tancerek i Tancerzy do medialnych i innych występów – gale, teledyski, reklamy itp.