Oskar Żołądkiewicz - instruktor tańca

Oskar Żołądkiewicz - Szkoła Tańca Creative Dance
Oskar Żołądkiewicz

Taniec towarzyski uprawiam od ponad 10 lat. Na przełomie czerwca i lipca 2012 roku ukończyłem Kurs Instruktorów Sportu ze specjalnością: taniec sportowy. Posiadam najwyższą klasę taneczną „S” w stylach standard i latin.

W kategorii amatorów zdobyłem Mistrzostwo Okręgu Lubuskiego w tańcach latynoamerykańskich w 2010 roku. W dotychczasowej karierze udało mi się zdobyć również wiele innych tytułów.

Posiadam tytuł licencjata o specjalności Animacja Kultury, zdobyty na Wydziale Pedagogiki Uniwersytetu Zielonogórskiego. Wykształcenie w tym kierunku pozwala mi na prowadzenie zajęć z dziećmi i młodzieżą w sposób atrakcyjny, nietuzinkowy, ciekawy i wesoły. U mnie na zajęciach tanecznych nikt nie ma prawa się nudzić!