Turnieje tańca

Szanowni Rodzice

W związku z zaistniałą sytuacją, jesteśmy zmuszeni odwołać planowany na 22 marca Turniej Tańca CREATIVE DANCE o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki i przenieść go na późniejszy termin. O nowej dacie jego rozgrywania poinformujemy Państwa po powrocie z zajęciami do placówek.

 Szanowni Rodzice

W związku z zaistniałą sytuacją zajęcia taneczne w szkołach i przedszkolach zostają zawieszone do odwołania.

Informujemy również, że uiszczone juz przez Państwa opłaty za marzec zostaną skompensowane z uwzglednieniem nieodbytych zajęć w miesiacu kolejnym, zaś nieuiszczone wpłaty uwzględnia faktyczna ilość zajęć, ktore odbyly się lub odbędą w miesiącu marcu.

Udział w turniejach tanecznych

Turnieje tańca to dla dzieci wspaniała zabawa, pozytywna rywalizacja i możliwość zdobycia dyplomów oraz nagród. Jest to jednak również chwila, gdy dzieci muszą przezwyciężyć swój strach przed publicznym występem, skoncentrować się i zmobilizować, by zaprezentować swoje umiejętności jak najlepiej, ponieważ często na widowni zasiadają również Ich koleżanki, koledzy, rodzina.

Udział w turniejach tanecznych jest doskonałym uzupełnieniem lekcji tańca, dlatego wszystkich naszych uczniów gorąco zachęcamy do takiej rywalizacji.


Od kiedy można startować?

Dzieci w wieku szkolnym, uczestniczące w naszych zajęciach, mogą spróbować swych sił podczas turnieju już po dwóch-trzech miesiącach nauki w grupie początkującej. W miarę rozwoju umiejętności dzieci mogą brać udział w kolejnych turniejach na coraz wyższym poziomie.

W kolejnych latach edukacji tanecznych rywalizacja przenosi się na szczebel ogólnopolski, gdzie dzieci mogą próbować swych sił w różnych klasach tanecznych.

Turnieje organizowane przez Creative Dance

Szkoła Creative Dance organizuje w trakcie roku szkolnego turnieje tańca m.in. o Puchar Burmistrza Miasta w wybranych miejscowościach, w których prowadzimy zajęcia taneczne w szkołach.

O nadchodzących turniejach informujemy naszych uczniów oraz ich rodziców na zajęciach, a także przez naszą stronę internetową.

Zdjęcia z ostatniego turnieju

18.03.2018 Wiosenny Turniej Tańca "CREATIVE DANCE" o Puchar Burmistrza Miasta Wołomin:
 
godz. 9:30
 
godz. 12:00
 
godz. 14:30
 
godz. 17:00

Nasi instruktorzy:

O nas

Joanna i Igor Udowyk - dyplomowani instruktorzy tańca sportowego.

Od 2000 roku prowadzimy zajęcia taneczne w przedszkolach, szkołach (również młodzieżowe grupy turniejowe z licencjami tanecznymi) oraz kursy tańca dla dorosłych.

Więcej »

Szkoła Tańca „Creative Dance”
Joanna i Igor Udowyk

tel. 660-761-288, 604-688-803

e-mail: szkola@creative-dance.pl

Ta strona używa „cookies”. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody - zmień ustawienia przeglądarki.