O szkole

Joanna i Igor Udowyk

 

Właścicielami szkoły są Joanna i Igor Udowyk
dyplomowani instruktorzy tańca sportowego.

Kilka słów o nas

Od 2000 roku prowadzimy zajęcia taneczne w przedszkolach i szkołach, w tym również młodzieżowe grupy turniejowe z licencjami tanecznymi. Organizujemy turnieje taneczne o Puchar Burmistrza Miasta oraz prowadzimy bale karnawałowe w przedszkolach i szkołach. Uczestniczymy w corocznych letnich i zimowych obozach tańca jako organizatorzy, instruktorzy, wychowawcy i animatorzy rozrywki, a także bierzemy udział w szkoleniach tanecznych podnosząc swoje kwalifikacje.

Zajęcia taneczne

Program zajęć skierowany jest specjalnie do dzieci i obejmuje naukę tańca podstaw, a także zajęcia przygotowujące do turniejów i zawodów. Prowadzimy lekcje w szkołach i przedszkolach na terenie Warszawy i okolic. Więcej na temat zajęć »

Więcej informacji

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszej szkole, zapraszamy na próbne zajęcia, po których będą Państwo mogli porozmawiać z instruktorem. Mogą Państwo również skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy ».

Nasi instruktorzy:

O nas

Joanna i Igor Udowyk - dyplomowani instruktorzy tańca sportowego.

Od 2000 roku prowadzimy zajęcia taneczne w przedszkolach, szkołach (również młodzieżowe grupy turniejowe z licencjami tanecznymi) oraz kursy tańca dla dorosłych.

Więcej »

Szkoła Tańca „Creative Dance”
Joanna i Igor Udowyk

tel. 660-761-288, 604-688-803

e-mail: szkola@creative-dance.pl

Ta strona używa „cookies”. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody - zmień ustawienia przeglądarki.