- Start
- »
- Zajęcia
Zajęcia z Creative Dance
Lekcje tańca w szkołach i przedszkolach.
Program zajęć skierowany jest specjalnie do dzieci i obejmuje naukę tańca podstaw, a także zajęcia przygotowujące do turniejów i zawodów. Zajęcia są wszechstronne, w grupach początkujących dzieci uczą się różnych stylów tańca, natomiast grupy bardziej zaawansowane ukierunkowane są na wybrane style. W szkołach prowadzimy zajęcia z tańca towarzyskiego, jak również tańca nowoczesnego (jazz, hip-hop, disco). Prowadzimy również ogólnorozwojowe zajęcia taneczne dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Gdzie uczymy
Prowadzimy zajęcia w szkołach podstawowych, prywatnych i przedszkolach na terenie Warszawy oraz w miejscowościach z powiatu Wołomińskiego Legionowskiego.
Szczegóły dotyczące dni i godzin prosimy kierować w zapytaniu mailem bądź telefonicznie. Kontakt »
Zobacz także:
Zajęcia wakacyjne i feryjne
Creative Dance w okresie wakacji oraz ferii zimowych organizuje kolonie i zimowiska taneczne, podczas których dzieci mogą nie tylko doskonalić swoje umiejętności taneczne, ale również radośnie i aktywnie spędzić czas z przyjaciółmi korzystając z wielu ciekawych atrakcji. Najbliższe wyjazdy »
Turnieje tańca
Nasi uczniowie mają możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju turniejach tańca. Jest to wspaniała okazja, aby zaprezentować własne umiejętności taneczne rodzinie, znajomym, a także szerszej publiczności. Nasi podopieczni z powodzeniem rywalizują o puchary i nagrody w różnych stylach tanecznych.
OGÓLNE WARUNKI REGULOWANIA ODPŁATNOŚCI ZA ZAJĘCIA:
- Odliczeniom mogą podlegać niewykorzystane zajęcia spowodowane wyłącznie chorobą Uczestnika w liczbie ponad 50% nieobecności liczonych pod rząd (np. przy 4 zajęciach w miesiącu Uczestnika nie ma TRZY RAZY z rzędu, czyli przez pełne trzy tygodnie). Odpłatność wówczas pobierana jest w połowie wysokości. Sytuacja jest analogiczna w przypadku nieobecności spowodowanej kwarantanną uczestnika zajęć. Powstała w ten sposób nadpłata bilansuje kolejny miesiąc. W sytuacji 100% nieobecności w miesiącu (Uczestnik nie był ani razu na zajęciach) nie jest naliczana opłata.
-
W sytuacji, gdy dany miesiąc obejmuje mniejszą niż standardowa liczbę zajęć (np. trzy zamiast czterech) lub większą (np. pięć zamiast czterech), odpłatność miesięczna ulega odpowiednio proporcjonalnemu obniżeniu lub podwyższeniu, bądź zostaje zbilansowana z innym miesiącem. Przykładowo: jeżeli w październiku odbywa się pięć zajęć, a w grudniu trzy zajęcia, wówczas odpłatność w obu miesiącach wynosi 100% standardowej stawki miesięcznej.
Zaokrąglanie kwot odbywa się według następujących zasad: końcówki kwot od 1 do 4 zł zaokrągla się do 5 zł, natomiast końcówki od 6 do 9 zł – do 10 zł.
O ewentualnej zmianie stawki miesięcznej zostaną Państwo poinformowani przez instruktora lub w formie wiadomości SMS.
- Opłata za zajęcia dziecka płatna jest za każdy miesiąc z góry, a najpóźniej do 15 dnia tegoż miesiąca.
-
Opłata miesięczna dla grup trenujących 2 razy w tygodniu obejmuje średnio 7–8 zajęć. W zależności od układu kalendarza liczba zajęć w miesiącu może wynosić od 6 do 9, przy czym nadwyżka zajęć w miesiącach dłuższych kompensuje mniejszą liczbę zajęć w miesiącach krótszych. Opłata miesięczna ma charakter stały i nie ulega zmianie w zależności od liczby zajęć w danym miesiącu. W okresie ferii zimowych opłata miesięczna ulega obniżeniu o 50%.
- Opłata miesięczna dla grup trenujących 3–4 razy w tygodniu ma charakter stały i nie jest uzależniona od liczby zajęć w danym miesiącu. W okresie ferii zimowych opłata miesięczna ulega obniżeniu.
- Rodzic/Opiekun/Wpłacający w trakcie dokonywania wpłaty za zajęcia winien upewnić się, czy jego wpłata została precyzyjnie odnotowana na listach zajęć celem uniknięcia ewentualnych niejasności i rozbieżności zdań co do faktu dokonania wpłaty przy otrzymaniu od instruktora "przypomnienia o zaległej odpłatności za zajęcia".
- W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w zajęciach w trakcie trwania danego miesiąca zwrot opłaty za niewykorzystane zajęcia nie przysługuje. Rezygnację należy zgłosić osobiście podczas zajęć, wiadomością SMS, drogą elektroniczną lub pisemnie do administracji szkoły bądź instruktora prowadzącego. Opłata za zajęcia naliczana jest do dnia zgłoszenia rezygnacji i powinna zostać uiszczona za ten okres.