Zajęcia z Creative Dance

Lekcje tańca w szkołach i przedszkolach.

Program zajęć skierowany jest specjalnie do dzieci i obejmuje naukę tańca podstaw, a także zajęcia przygotowujące do turniejów i zawodów. Zajęcia są wszechstronne, w grupach początkujących dzieci uczą się różnych stylów tańca, natomiast grupy bardziej zaawansowane ukierunkowane są na wybrane style. W szkołach prowadzimy zajęcia z tańca towarzyskiego, jak również tańca nowoczesnego (jazz, hip-hop, disco). Prowadzimy również ogólnorozwojowe zajęcia taneczne dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Gdzie uczymy

Prowadzimy zajęcia w szkołach podstawowych, prywatnych i przedszkolach na terenie Warszawy oraz w miejscowościach z powiatu Wołomińskiego  Legionowskiego.

Szczegóły dotyczące dni i godzin prosimy kierować w zapytaniu mailem bądź telefonicznie. Kontakt »

Zajęcia wakacyjne i feryjne

Creative Dance w okresie wakacji oraz ferii zimowych organizuje kolonie i zimowiska taneczne, podczas których dzieci mogą nie tylko doskonalić swoje umiejętności taneczne, ale również radośnie i aktywnie spędzić czas z przyjaciółmi korzystając z wielu ciekawych atrakcji. Najbliższe wyjazdy »

Turnieje tańca

Nasi uczniowie mają możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju turniejach tańca. Jest to wspaniała okazja, aby zaprezentować własne umiejętności taneczne rodzinie, znajomym, a także szerszej publiczności. Nasi podopieczni z powodzeniem rywalizują o puchary i nagrody w różnych stylach tanecznych.

OGÓLNE WARUNKI REGULOWANIA ODPŁATNOŚCI ZA ZAJĘCIA:

  1. Odliczeniom mogą podlegać niewykorzystane zajęcia spowodowane wyłącznie chorobą Uczestnika w liczbie ponad 50% nieobecności liczonych pod rząd (np. przy 4 zajęciach w miesiącu Uczestnika nie ma TRZY RAZY z rzędu, czyli przez pełne trzy tygodnie). Odpłatność wówczas pobierana jest w połowie wysokości. Sytuacja jest analogiczna w przypadku nieobecności spowodowanej kwarantanną uczestnika zajęć. Powstała w ten sposób nadpłata bilansuje kolejny miesiąc. W sytuacji 100% nieobecności w miesiącu (Uczestnik nie był ani razu na zajęciach) nie jest naliczana opłata.
  2. W sytuacji, gdy miesiąc pracy zawiera mniej dni zajęciowych niż standardowo (np. trzy zajęcia zamiast czterech, sześć zajęć zamiast ośmiu) lub więcej  (np. pięć zamiast czterech, lub dziesięć zamiast ośmiu) odpłatność miesięczna odpowiednio zostaje proporcjonalnie obniżona lub powiększona (np. za 2 zajęcia będzie 50%) lub zbilansowana z innym miesiącem (np. w październiku będzie 5 zajęć zaś w grudniu będą 3, wobec czego w obu miesiącach odpłatność wyniesie 100%). Zaokrągleń kwot dokonuje się w następujących przypadkach: w przypadku końcówki kwoty 1-4 zł zaokrągla się do 5 zł, a końcówki 6-9 zł zaokrągla się do 10 zł. O zmianie stawki miesięcznej zostaną Państwo powiadomieni przez instruktora lub w formie sms.
  3. Opłata za zajęcia dziecka płatna jest za każdy miesiąc z góry, a najpóźniej do 15 dnia tegoż miesiąca.
  4. Rodzic/Opiekun/Wpłacający w trakcie dokonywania wpłaty za zajęcia winien upewnić się, czy jego wpłata została precyzyjnie odnotowana na listach zajęć celem uniknięcia ewentualnych niejasności i rozbieżności zdań co do faktu dokonania wpłaty przy otrzymaniu od instruktora "przypomnienia o zaległej odpłatności za zajęcia".
  5. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w zajęciach w trakcie trwania danego miesiąca zwrot opłaty za niewykorzystane zajęcia nie przysługuje.

Nasi instruktorzy:

O nas

Joanna i Igor Udowyk - dyplomowani instruktorzy tańca sportowego.

Od 2000 roku prowadzimy zajęcia taneczne w przedszkolach, szkołach (również młodzieżowe grupy turniejowe z licencjami tanecznymi) oraz kursy tańca dla dorosłych.

Więcej »

Szkoła Tańca „Creative Dance”
Joanna i Igor Udowyk

tel. 660-761-288, 604-688-803

e-mail: szkola@creative-dance.pl

Ta strona używa „cookies”. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody - zmień ustawienia przeglądarki.